Transport Partners CS

SPECIALISTÉ NA PŘEPRAVY Z / DO IRSKA

Silniční přeprava:

Sběrná služba - dokládky - celovozové přepravy, u sběrné přepravy máme pravidelné odjezdy z Prahy, resp. z Dublinu 1x týdně /každý pátek/.

Intermodální přeprava:

Využíváme zde kombinaci silniční přepravy s námořní přepravou po Evropě, tzv. short sea; používané 45´PW kontejnery mají délku 13,5m, šířku 2,42m a výšku 2,59m, takže do nich lze naložit 33 eur palet, tedy stejné množství jako do klasického silničního návěsu 13,5m.

U přeprav z České republiky nabízíme nakládky návěsem > překládku do kontejneru v Rotterdamu > následně doručení v Irsku kontejnerem.

V případě, že zásilku nelze z nějakého důvodu vykládat z kontejneru standartním způsobem /zezadu/, disponujeme na terminále v Rotterdamu tzv. curtainside kontejnerem, který má shrnovací bočnice a tedy zásilku lze skládat i z boku.

U přeprav z Irska nabízíme nakládky do kontejneru > překládku do návěsu > doručení v ČR návěsem.

Tento systém je cenově výhodný především pro větší zásilky /od cca 3 ldm/, cenová úspora oproti klasické silniční dopravě se zde pohybuje kolem € 800 za kompletní náklad.

Kontejnerová přeprava:

Využíváme pravidelné námořní linky DFDS na trase Rotterdam > Dublin / Dublin > Rotterdam s pravidelnými odjezdy každé úterý a pátek /u exportního směru/, resp. odjezdem každý čtvrtek /u importního směru/; z nebo do Rotterdamu jsou kontejnery přepravovány po železnici.

Tranzit time je zde velmi podobný času přepravy u standartní silniční dopravy, např. pokud naložíme ve středu v ČR > dodáme v Irsku v pondělí, resp. naložíme-li zásilku v pátek v ČR, dodáme na vykládku v Irsku následující pátek.


V porovnání cen dopravy u celokontejnerových přeprav s cenami kompletních návěsů 13,5m je silniční přeprava výrazně dražší - až o € 1000 za přepravu.

Při realizaci výše uvedených přeprav využíváme vozový park a zázemí DFDS Logistics, která je jednou z vedoucích logistických a dopravních firem především ve Skandinávii.


V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte pana Vodičku na tel.: 725 972 225 nebo prosím pošlete Vaši poptávku e-mailem na: jan.vodicka@beltrin.cz nebo beltrin@beltrin.cz.

Transport Partners CZ